ABEL HMD-G-50-500
Gyártási év
Helyszín
Voerde Németország
Dugattyús hidraulikus membrán szivattyú ABEL HMD-G-50-500
more Images
ABEL HMD-G-50-500
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Dugattyús hidraulikus membrán szivattyú
Gyártó:
ABEL
Modell:
HMD-G-50-500
Gyártási év:
2010
Állapot:
üzemkész (használt)
Ár és helyszín
bérlés:
lehetséges
Helyszín:
Ringstr. 10, 46562 Voerde, Deutschland Németország
A395-2041
Referencia szám:
RE-HU-2019-1101-PK34
Frissítés:
utoljára ekkor: 07.10.2024
Leírás
gép: használt dugattyús hidraulikus membránszivattyú, típus: Abel HMD-G-50-500 Áramlási sebesség: max. 30 m³ / h Kisülési nyomás: 15 bar Motor: 30 kW, 400 V, 50 Hz, 1500 fordulat / perc, - fúvóval. A szivattyút frekvenciaváltóval vezérlik.