ABEL HMD-G-50-500
Állapot
Új
Helyszín
Voerde Németország
Dugattyús hidraulikus membrán szivattyú REWA Ábel ABEL HMD-G-50-500
more Images
ABEL HMD-G-50-500
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Dugattyús hidraulikus membrán szivattyú REWA Ábel
Gyártó:
ABEL
Modell:
HMD-G-50-500
Gépszám:
85163
Állapot:
új
Ár és helyszín
bérlés:
lehetséges
Helyszín:
Ringstr. 10, 46562 Voerde, Deutschland Németország
A395-3497
Referencia szám:
RE-HU-2019-1401-PK36b
Frissítés:
utoljára ekkor: 07.10.2024
Leírás
gép: új dugattyús hidraulikus membránszivattyú, típus: Abel HMD-G-50-500 Áramlási sebesség: max. 50 m³ / h Kisülési nyomás: 15 bar Motor: 30 kW, 400 V, 50 Hz, 1500 fordulat / perc, - fúvóval: A szivattyút frekvenciaváltóval vezérlik: