Egy azonnal használatra kész Goodway SW-42 automata rúd esztergát kínálunk, gyártási év: 2014.
Gyártó: Goodway
Modell: SW-42
Gyártási év: 2014
Állapot: azonnal használható
Kategória-azonosító: 1142
Típus-azonosító: 1081
Típus: automata rúd eszterga
Esztergálási átmérő ágy felett: 42 mm
Esztergálási átmérő keresztasztalon: 42 mm
Esztergálási hossz: 110 mm
Vezérlés: FANUC 31 i model B
Gedpfx Alsyuu U Dsasbl
Főorsó fordulatszám: 25 - 6000 1/perc
Főorsó teljesítmény: 5,5 / 7,5 kW
Főorsó átmenet: 42 mm
Teljes hajtási teljesítmény: 25 kVA
Súly: 3,3 tonna
Helyigény kb. HxSzxM: 2,95 x 1,55 x 2,15 m
7 tengely (X Z Y C Z2 X2 C2)
5-szörös szerszámtartó 20 x 20 mm
5-szörös fúrótartó
4 keresztfúró egység, hajtott, max. 6000 1/perc
4 hátsó megmunkáló egység, hajtott, max. 5000 1/perc
Forgácskihordó, nagynyomású hűtőegység,
Alkatrész szállítószalag
Kérdés vagy további információ esetén, kérjük, írjon üzenetet vagy hívjon minket telefonon.
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Gyártó: Goodway
Modell: SW-42
Gyártási év: 2014
Állapot: azonnal használható
Kategória-azonosító: 1142
Típus-azonosító: 1081
Típus: automata rúd eszterga
Esztergálási hossz: 110 mm
Vezérlés: FANUC 31 i model B
Gedpfx Alsyuu U Dsasbl
Főorsó átmenet: 42 mm
Súly: 3,3 tonna
7 tengely (X Z Y C Z2 X2 C2)