INDEX G 200
Gyártási év
Helyszín
Dorsten Németország
CNC eszterga INDEX G 200
CNC eszterga INDEX G 200
CNC eszterga INDEX G 200
CNC eszterga INDEX G 200
CNC eszterga INDEX G 200
CNC eszterga INDEX G 200
CNC eszterga INDEX G 200
CNC eszterga INDEX G 200
CNC eszterga INDEX G 200
more Images
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
CNC eszterga
Gyártó:
INDEX
Modell:
G 200
Gyártási év:
Helyszín:
Dorsten Németország
A214-15557
Referencia szám:
Frissítés:
utoljára ekkor: 07.03.2026
Leírás
Esztergálási átmérő: 200 mm
Esztergálási hossz: 400 mm
Siemens vezérlés
típus: C 200-4 840 C
orsóátmérő: 65 mm