KOHLER 30.400.900-2000.2H
Gyártási év
2010
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Knittlingen Németország
Egyengetőgép és dupla forgó orsó KOHLER 30.400.900-2000.2H
more Images
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Egyengetőgép és dupla forgó orsó
Gyártó:
KOHLER
Modell:
30.400.900-2000.2H
Gyártási év:
2010
Állapot:
nagyon jó (használt)
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
Helyszín:
Im Gröner 16, 75438 Knittlingen, Deutschland Németország
Hívás
Műszaki adatok
Egyengetőhengerek száma:
9
A termék magassága (max.):
3 mm
Egyengető henger átmérője:
30 mm
Munkaszélesség:
400 mm
Tekercs belső átmérője:
360 mm
Tekercs külső átmérője:
1 700 mm