MAN TG 360A
6x2 - 2002-es évjárat
Dízel/Euro 3
Gsdpsy N A Ucsfx Alasbl
316.700 km
Kézi váltó / 11967 cm³ / 265 kW
Megengedett össztömeg: 26.000 kg
Teherbírás: 11.900 kg / Tengelytáv: 4.500 mm
Tartozékok:
- Klíma
Felépítmény:
- Fix platós felépítmény 6000x2550xH padló 1140 mm
- FASSI F240 AC / F260 ACXP.24 daru + 3 tagos kihúzható gém
* 4 kitámasztóláb
* Rádió
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
6x2 - 2002-es évjárat
Dízel/Euro 3
Gsdpsy N A Ucsfx Alasbl
316.700 km
Tartozékok:
- Klíma
Felépítmény: