Jobbra és balra forgatás térdfordító kapcsolóval, 2 lépés Vario fejléc redukált sebességváltóval Keresztirányú csúszás 90 mm-es lökettel Tripán acél tartó 1 W20-os készlet 2 fiókos lámpa 380 VAC Középtávolság: 350 mm Középpont magassága: 102 mm Forgatás-Ø ágy fölött: 200 mm-es fordító-Ø átcsúszás: 120 mm Orsó furat: 20 mm Orsó fordulatszáma: 55 - 3000 fordulat / perc / fokozatmentesen változó Tailstock penge: MK 2 Súly: kb. 500 kg Gépméret szélesség x szélesség: kb. 1300 x 600 x 1300 mm Különböző "Schaublin 102" modellek raktáron!
Gbsdjd Htvdepfx Alaol
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Gbsdjd Htvdepfx Alaol
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+41 32 58... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Deitingen
898 km
Precíziós eszterga
Schaublin102-N80 Vario
Schaublin102-N80 Vario
Apróhirdetés
Águeda
2 345 km
2 Die 4 Blow
CARLO SALVI246 / TR
CARLO SALVI246 / TR
Goldenstedt
1 008 km
Precíziós eszterga
SCHAUBLIN102 N80
SCHAUBLIN102 N80
Deitingen
898 km
Precíziós CNC eszterga
Schaublin102-N80 Combitec
Schaublin102-N80 Combitec
Wiefelstede
Szögletes sebességváltók
VogelK 2 i = 2:1
VogelK 2 i = 2:1
Wiefelstede
Villanymotor 1 kW 2700 1 / perc
HEWRF71L/2/1
HEWRF71L/2/1
Elektromos motor 1,1 kW 2800 ford / perc