Schaublin 125
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Salzburg Ausztria
Precíziós esztergagép Schaublin 125
more Images
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Precíziós esztergagép
Gyártó:
Schaublin
Modell:
125
Állapot:
nagyon jó (használt)
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Eladó helye:
Turnerstraße 6, 5023 Salzburg, Ausztria Ausztria
Leírás
A gépet soha nem használták sorozatgyártásban. Alig észrevehető kopás. Az orsóorr ütése és palástfutása kevesebb mint 0,001 mm. Állapota szinte újszerűnek mondható.
MŰSZAKI ADATOK:
- Csúcsmagasság: 125 mm
- Csúcstávolság: 500 mm
- Maximális megmunkálandó átmérő az ágy felett: 270 mm
- Maximális átmérő a keresztszán felett: 120 mm
- Fokozatmentes főorsófordulatszám: 225-3000 f/perc
- Orsóorr: Camlock D1-3
Gbsdsy Hnucopfx Alasl
- Orsófurat: 32 mm
- Befogóhüvelyek: Schaublin B32
- Hüvely áteresztése: 24 mm
- Tokmány áteresztése: 28 mm
- Ágyhossz irányú elmozdulás: 440 mm
- Szerszámszán útja: 90 mm
- Keresztszán útja: 130 mm
- Szegnyereg kúp: Morse 2
- Szegnyereg hüvelyének útja: 100 mm
- Automatikus hossz- és keresztirányú előtolás: 4 – 260 mm/perc, fokozatmentes
Tömeg kb.: 950 kg
Tartozékok:
- Röhm 160 mm-es hárompofás tokmány
- Reishauer 160 mm-es egyenként állítható négy pofás tokmány
- 160 mm-es koncentrikus négy pofás tokmány
- 6 db Multifix kazetta
- Váltókerekek menetvágáshoz
- B32 befogóhüvely készlet 1-től 24 mm-ig húzócsővel