WOHLENBERG V 1000
Gyártási év
1985
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Duisburg Németország
Vezér- és húzóorsós esztergagép WOHLENBERG V 1000
more Images
WOHLENBERG V 1000
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Vezér- és húzóorsós esztergagép
Gyártó:
WOHLENBERG
Modell:
V 1000
Gépszám:
X1T132/23
Gyártási év:
1985
Állapot:
jó (használt)
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
Helyszín:
Mausegatt 10, 47228 Duisburg, Deutschland Németország
Hívás
Műszaki adatok
Esztergálási átmérő a keresztcsúszka felett:
350 mm
Esztergálási hossz:
650 mm
Esztergálási átmérő:
350 mm
Orsófurat:
42 mm
Ajánlat részletei
Hirdetés azonosító:
A212-67747
Referencia szám:
1350XT
Frissítés:
utoljára ekkor: 01.05.2026
Leírás
WOHLENBERG V 1000 vezető- és húzóorsós esztergagép (univerzális eszterga) 3000 mm, gyártási év: 1985
3 tengelyes digitális kijelző Heidenhain
Hosszirányú előtolás a felső szánon
Hűtőfolyadék-berendezés
Esztergálási átmérő ágy felett: 1000 mm
Esztergálási átmérő szán felett: 760 mm
Esztergálási hossz: 3000 mm
Főorsó fordulatszám: 4,5 - 900 ford/perc
Gbedpfx Aeylbldelajl
Csúcsmagasság síkvezető felett: 500 mm
Munkadarab maximális tömege csúcsok között: 5000 kg
Munkadarab maximális tömege támaszban: 7100 kg
Ágy szélessége: 560 mm
Orsófurat: 104 mm
Feszültség/frekvencia: 380/50 V/Hz
Teljes teljesítményigény: 32 kW
Méretek: 5520 mm x 2200 mm x 1775 mm