Gillardon GB 30 V
Gyártási év: 1985
automata előtolás 0,1/0,16/0,25
fokozatmentes fordulatszám 60-1600 ford/perc
2 fokozatú motor
munkalámpa
Gbedpfox Ncfhex Alasl
170 mm orsóhüvely löket
2900 mm kinyúlás
asztalméret 480x560 mm – befogófelület 350x440 mm
MK 3 befogás – Röhm gyorsbefogó tokmánnyal 3-16 mm
A gép magassága 1980 mm – súlya kb. 400 kg
A gép nagyon csendesen és precízen működik
+ satu
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Gillardon GB 30 V
Gyártási év: 1985
2 fokozatú motor
munkalámpa
Gbedpfox Ncfhex Alasl
170 mm orsóhüvely löket
2900 mm kinyúlás
+ satu
Szállító
Megjegyzés: Regisztráljon ingyenesen vagy jelentkezzen be, hogy hozzáférjen minden információhoz.
Regisztrált ekkor: 2005
55 Hirdetések online
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+49 4235 ... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Langwedel
985 km
Oszlopos fúrógép
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Apróhirdetés
Velen
1 047 km
Oszlopos fúrógép
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Velen
1 047 km
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Dreieich
856 km
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
704 km
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Niederlangen
Oszlopfúró
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
985 km
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Rödermark
845 km
Hochl. Oszlopos fúrógép
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Oszlopfúró
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V