HOLZMA HPP 91-ZN-4100
VB plusz ÁFA-val
Gyártási év
1991
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Zeulenroda-Triebes Németország
Panelfűrész HOLZMA HPP 91-ZN-4100
more Images
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Panelfűrész
Gyártó:
HOLZMA
Modell:
HPP 91-ZN-4100
Gépszám:
Gyártási év:
1991
Állapot:
üzemkész (használt)
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
VB plusz ÁFA-val
Helyszín:
Weißendorfer Str. 7, 07937 Zeulenroda-Triebes, Deutschland Németország
Hívás
Műszaki adatok
Bemeneti feszültség:
380 V
Bemeneti áram:
48 A
Bemeneti frekvencia:
50 Hz
Bemeneti áram típusa:
Légkondicionáló
Vágási magasság (max.):
80 mm
Vágási szélesség (max.):
4 100 mm