IXION AUERBACH IA2 TLF-1200.4
Gyártási év
Helyszín
Németország Németország
Mélyfúró gép / Retrofit 2023 IXION AUERBACH IA2 TLF-1200.4
more Images
IXION AUERBACH IA2 TLF-1200.4
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Mélyfúró gép / Retrofit 2023
Gyártó:
IXION AUERBACH
Modell:
IA2 TLF-1200.4
Gyártási év:
2004
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
, Németország Németország
Leírás
IXION AUERBACH IA2 TLF-1200.4
Gyártás éve: 2004
Gyári felújítás: 2023
Vezérlés: HEIDENHAIN 430M
X (asztal, hosszirány): 1.200 mm
Y (mélyfúró-maróegység, függőleges): 1.200 mm
Z (torony, vízszintes): 700 mm
W (mélyfúró-maróegység, vízszintes): 1.200 mm
A (mélyfúró-maróegység elfordítása): +25°/-15°
B (NC körasztal): 360°
NC körasztal 5 feszítőhoronnyal: 1.000 x 1.000 mm
Max. munkadarab súly: 7.000 kg
Névleges hajtási teljesítmény (S1 / S6): 12 / 18,5 kW
Nyomaték: 115 Nm
Fordulatszám-tartomány: 60 - 6.000 1/perc
Gbsdpfx Aleydmuusajl
Max. fúrási mélység (egy húzásban): 1.200 mm (2 mozgatható támasztógörgővel)
Nagy nyomású hűtőfolyadék rendszer mélyfúró olajhoz: 100 bar és 42 l/perc
Szerszámcserélő 24 szerszámhoz
Orsó kifúvatóval
Max. szerszámhossz: 300 mm
Max. szerszámsúly: 3,5 kg
Szerszámátmérő:
szabad szomszédhely nélkül max. 90,0 mm
szabad szomszédhely mellett max. 160,0 mm
Felszereltség a munkatérben
Teljesen zárt munkatér, tetővel
Olajköd-elszívás
Forgácsszállító
Helyigény: 5.150 x 5.350 x 4.020 mm